Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune MENAXHER DYQANI

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune MENAXHER DYQANI
Tetor 22, 2010
Ø Kompania Neptun sh.p.k kerkon te punesoje, punonjes ne pozicionin Menaxher Dyqani.
Permbledhja e pozicionit
Nje menaxher dyqani eshte pergjegjes per menaxhimin e perditshem te dyqanit ne perputhje me politikat e pergjithshme te kompanise
Fokusi kryesor i nje menaxheri dyqani eshte qe te permiresoje ecurine komerciale te dyqanit.
Funksionet thelbesore te punes
· Menaxhimi dhe motivimi i skuadres per te rritur shitjet dhe per te sigurur rendiment
· Menaxhimi i niveleve te stoqeve sipas buxhetit dhe marrja e vendimeve kyce perkontrollin e stokut
· Mbledhja, filtrimi dhe dergimi i porosive ditore
· Kthimi i pergjigjes per ankesat dhe komentet e klienteve
· Shetitja sistematike ne terrenin e shitjeve, biseda me koleget dhe klientet dhe identifikimi ose zgjidhja e ceshtjeve urgjente
· Organizimi i trajnimeve per stafin e shitjeve
· Pergatitja e punonjesve te dyqanit per te pasur rendiment
Kriteret:
· Arsim i Larte
· Mosha mbi 25 vec
· Njohuri te gjuhes Angleze
· Njohuri te paketes office
· Eksperience pune ne menaxhim ( te pakten 2 vjet)
· Aftesi te shkelqyera komunikimi
Tel. : +355 4 2380 002


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1076 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune MENAXHER DYQANI

Tirane / Shqiperi


23/10/2010 8:15 am


+355 4 2380 002


Ofertat Më Të Shikuara