Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune Menaxher Financiar

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Menaxher Financiar
Kerkojme :
Menaxher Financiar

Pershkrimi I punes dhe cilesite:
Te kete eksperienca te ngjashme.
Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik dega Fianace.
Te njohe programin Alpha ose Financa 5 ne nivelin e kontabilistit.
Te njohe programet baze Office etj.
Te njohe shume mire dokumentacionin perkates.
Te kete njohuri menaxheriale
Paga dhe kontrata:
Paga do te jete 50,000- 60,000 lek ne varesi te aftesive te kandidatit.

Mundesia per karriere:
Pozicioni ne fjale eshte pozicion I nje menaxheri ne nivelin baze ne zyren tone te kontabilitetit. Karriera e tij mund te jete ne varesi te aftesive te tij duke kaluar financier I nje niveli me te larte. Cdo here qe hapet nje konkurs per nje pozicion te ri punonjesi I brendshem I nderrmarrjes do te kete me shume shanse per ta marre vendin e ri te punes.

Te interesuarit te nisin CV-te e tyre nepermjet postes elektronike:
info@agikons.com

ose ne adresen:
AGIKONS sh.p.k.
Kompleksi rezidencial “ KODRA E DIELLIT”
A0/1, TIrane, Shqiperi

Ose ne numrin e faksit:
Fax: 00355 48 83 00 04
Tel: 00355 48 83 00 03


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1078 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi