Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Menaxher projekti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Menaxher projekti
Kompania EJAL-ALBANIA shpk kerkon:

Menaxher projekti. Objekti i projektit eshte menaxhimi dhe shitja e librit .
Kandidatet duhet te kene arsimin e larte .
Te jene te komunikueshem , te afte per te punuar ne grup dhe energjik.
Kushtet e punes dhe pagesa jane mjafte te mira.
Per te kontaktuar me ne dergoni CV-ne tuaj me fotografi ne adresen e E-mail-it ejal-albania@hotmail.com.

Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 801 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Menaxher projekti

Tirane / Shqiperi


27/10/2010 4:52 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara