Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Menaxher projekti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Menaxher projekti
Kompania EJAL-ALBANIA shpk kerkon:

Menaxher projekti. Objekti i projektit eshte menaxhimi dhe shitja e librit .
Kandidatet duhet te kene arsimin perkates (Me shume perparesi kane kanditatet me shkolle te larte)
Te jene te komunikueshem , te afte per te punuar ne grup dhe energjik.
Kushtet e punes dhe pagesa jane mjafte te mira.
Per te kontaktuar me ne dergoni CV-ne tuaj me fotografi ne adresen e E-mail-it ejal-albania@hotmail.com.

Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1017 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi