Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Menaxhere Marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Marketingu
Kompania TEA shpk kerkon te punesoje nje Menaxhere Marketingu.

Përshkrimi i Punës:
Mbikqyrja dhe udhëheqja e të gjitha aktiviteteve të marketingut dhe aktiviteteve promovuese. Krijimi i strategjive të marketingut për të përmbushur qëllimet e organizatës.

Përgjegjësitë:
Analizon dhe hulumton tregun;
Përpilon strategjinë e Marketingut;
Krijon raporte dhe sisteme të vlerësimit;

Kriteret qe duhet te kene kandidatet:

1- Te kete mbaruar Fakultetin e Menaxhimit (Marketingut)
2- Te kene minimalisht 2-3 vjet eksperience pune
3- Eksperienca e punes me birren dhe pijet freskuese perben avantazh.

Kandidatet duhet te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit info@kaonbeer.com

Tel. : 042250606


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 887 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi