Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Menaxher/e reklamash ne terren!

Kontakt

Përshkrimi

Kerkojme menaxher/e reklamash ne terren.

Kriteret:

-Aftesi shume te mira komunikimi
-Te sigurte dhe bindes me klientelen
-Te gatshem te marrin pergjegjesi dhe te afte te punojne ne grup
-Bashkepunues dhe me aftesi te mira krijuese.

Pagesa shume stimuluese!!!
Bonuse te plota çdo fund muaji!!!
Nxitoni!

Te interesuarit/at te telefonojne menjehere ose te paraqiten me nje CV ne Adresen:

Qendra JUPITER

Perballe Prokurorise se Pergjithshme,
Tek 9-kateshet,

Tirane!

Cel. : 067 26 83 223

jupiteri.company@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3173 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ofroj vend pune Menaxher/e reklamash ne terren!

Postuar Nga:

Jupiteri Company

Tirane


23/08/2009 3:48 pm


067 26 83 223


Ofertat Më Të Shikuara