Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Mesuese Gjuhes Angleze, Turke dhe Greke

Kontakt

Përshkrimi

Qendra e Gjuheve te Huaja “Jupiter”
Kerkon Mesuese per Gjuhet:

-Anglisht
-Greqisht
-Turqisht
-Gjermanisht

Me arsimin perkates, me pervoje pune dhe e afte ne mesimdhenie.

Te interesuarat te paraqiten sa me pare dhe te telefonojne ne numrin e meposhtem ose te dergojne CV ne kete adrese e-mail:

qendrajupiter@yahoo.com

Adresa: Perballe Prokurorise se Pergjithshme

Cel: 067 26 83 223


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1991 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Jupiteri Company

Tirane


23/08/2009 3:51 pm


067 26 83 223


Ofertat Më Të Shikuara