Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune Oficier Kredie

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Oficer Kredie
Opportunity Albania aktualisht kerkon te punesoje:

OFICER KREDIE

për të punuar në Kamëz

Qellimi i Punes: Përgjegjësia kryesore e Oficerit të Kredisë është të zgjerojë portofolin e tij të klientëve. Të ndjekë hap pas hapi procesin e vlerësimit të klientit, planin e tij të biznesit. Të vlerësojë madhësinë e kredisë dhe rrezikshmërinë që paraqet. Të monitorojë rregullisht ecurinë financiare të biznesit të klienteve. Te kujdeset per shlyerjen ne kohe te pagesave te tyre.

Dergoni aplikimin tuaj i cili perbehet nga Kerkesa, CV, forma e aplikimit (e cila mund te terhiqet prane cdo zyre te OA ose ne www.opportunity.al), nje foto e koheve te fundit , fotokopje pasaporte e diplome, referenca brenda dates 23 Mars 2010 ne adresen e meposhtme:

Opportunity Albania, Departamenti i Burimeve Njerezore
Rruga “Gjin Bue Shpata”, Nr 7/1, Tirane, Shqiperi;
e-mail: humanresources@opportunity.al

Tel. : 04 2 246 267


URL: www.opportunity.al
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1895 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj Vend pune Oficier Kredie

Tirane


16/03/2010 11:02 am


04 2 246 267


Ofertat Më Të Shikuara