Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Operator Suporti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Operator Suporti
Shoqeria Abissnet sh.a. eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi me objekt te aktivitetit te saj kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj. per abonente te ndryshem. Kjo shoqeri eshte themeluar ne vitin 2000 dhe ka nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e Shqiperise .

Kompania Abissnet sh.a. paraqet oferten e punes si me poshte vijon :

Operator Suporti

Kriteret e domosdoshme per aplikim jane :

Te kete perfunduar Universitetin Politeknik dega elektronike/Telekom
Te njohe shume mire gjuhen angleze
Te kete aftesi te mira per te punuar ne grup.
Te kete aftesi organizative

Te interesuarit te dergojne CV-te e tyre prane adreses se zyrave tona :

E-mail: b.njerezore@abissnet.al
Rruga: “Ismail Qemali”, Pallati Abissnet, Tirane.
Telefon: 044300001/222


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 981 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Operator Suporti

Tirane / Shqiperi


04/11/2010 3:21 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara