Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Infinity Call kërkon te punesoje Operator telefonik .

Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:

1. Njohje shume e mire e gjuhës Italiane;
2. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.

Infinity Call ofron:

1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
5. Punë në grup dhe individuale;
6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;

Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën: recruiting@infinitycall.it ose të Aplikoni Online në linkun – http://www.infinitycall.it/risorse.php

Mund te paraqiteni për të zhvilluar një intervistë çdo te marte dhe te enjte ne oren 11.00 ose 17.30

Për informacion të mëtejshme kontaktoni në adresën ose numrat e mëposhtëm:

Na ndiqni ne Facebook: http://facebook.com/InfinityCalls

Cel. : +355 696021102

Adresa: Rr. Sulejman Delvina, Pall. 2
( tek Sheshi Wilson, përballë Postës Nr. 8 te rrethrrotullimi i Tiranës së Re ose sipër CCS).


URL: http://infinitycall.it
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 676 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Vend pune Operator Telefonik