Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Operator Telefonik

Euro

Përshkrimi

Infinity Call kërkon Operator telefonik me eksperiencë. Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:

1. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
2. Njohje e gjuhës Italiane;
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.

Infinity Call ofron:

1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
5. Punë në grup dhe individuale;
6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;

Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën: recruiting@infinitycall.it ose të Aplikoni Online në linkun – http://www.infinitycall.it/risorse.php

Vetëm personat e kualifikuar do të kontaktohen për të realizuar një intervistë, të cilat zhvillohen çdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 11.00-11.30 dhe 18.00-18.30.

Për informacion të mëtejshme kontaktoni në adresën ose numrat e mëposhtëm:

Na ndiqni ne Facebook: http://facebook.com/InfinityCalls

Cel. : +355 696021102


URL: http://infinitycall.it
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 638 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Infinity Calls Sh.p.k

Tirana


21/11/2011 8:57 am


+355 696021102


Ofertat Më Të Shikuara