Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Operator Telefonik

Kontakt

Përshkrimi

Infinity Call kërkon Operator telefonik me eksperiencë. Kriteret që duhet të ketë një aplikant janë:

1. Njohje shume e mire e gjuhës Italiane;
2. Dëshirë për të punuar (Part Time ose Full Time);
3. Aftësi shumë të mira komunikimi;
4. Ambicioz dhe dëshirë për tu rritur profesionalisht.

Infinity Call ofron:

1. Ambjent të këndshëm dhe konkurues të standarteve ndërkombëtare;
2. Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit në fuqi;
3. Punë të sigurtë afatgjatë;
4. Trajnim dhe formim të vazhdueshëm profesional;
5. Punë në grup dhe individuale;
6. Sistem shpërblimi javor, mujor, mbi nivelet e tregut mbi baza individuale dhe grupi;

Mund të dërgoni aplikimet tuaja në adresën: recruiting@infinitycall.it ose të Aplikoni Online në linkun – http://www.infinitycall.it/risorse.php

Vetëm personat e kualifikuar do të kontaktohen për të realizuar një intervistë, të cilat zhvillohen çdo dite te marte dhe te enjte në orën 11.00 dhe 17.30.

Për informacion të mëtejshme kontaktoni në adresën ose numrat e mëposhtëm:

Cel. : +355 696021102


URL: http://infinitycall.it
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 703 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Infinity Calls Sh.p.k

Tirane


05/12/2011 11:53 am


+355 696021102


Ofertat Më Të Shikuara