Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune OPERATOR/E

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune OPERATOR/E
KOMPANIA ¨VISIONNA ALBANIA¨, CALL-CENTER-i ME i MADH NE TREG, KERKON PER ZYRAT E SAJ NE TIRANE OPERATOR/E QE TE FLASIN GJUHEN FRENGE.

PAGA: BAZE+PERQINDJE+BONUSE (ME KONTRATE DHE SIGURIME SHENDETESORE)

TE GJITHE VAJZAT DHE DJEMTE QE JANE DINAMIKE DHE AMBICIOZE TE PARAQITEN PRANE ZYRAVE TONA.

ADRESA: Rruga “Sotir Koleja”, Pall. ‘Ferrari’, Qyteti Studenti,
Perballe Godines N°1, Kati i 4.
Ose mund te dergoni CV-ne tuaj ne adresen e e-mail: neo_insurance@yahoo.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1409 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi