Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune operatore interenti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune operatore interenti
KERKOJME PUNONJESE OSE OPERATORE (femer) PER QENDER INTERNETI I CILI NDODHET NE KRYQEZIMIN E UNAZES ME PORCELANIN.KUSHTET E PUNES JANE MJAFT TE FAVORSHME DHE KLIENTEL E ZGJEDHUR. PER TURNIN E 2. NGA ORA ORA 15.00-22.15. OSE NGA ORA 15.00 DERI NE 20.00 PRIMARE JAN TE NJOH PROGRAMET BAZE TE KONPJUTERIT WORD EXEL.FOTOKOPJE. TE KET AFTESI KOMUNIKIMI DHE NJE PERVOJ MIN PREJ 6 MUAJSH NESE JENI TE INTERESUAR NA KONTAKTONI NE ADRESEN E MEPOSHTE.DERGONI NJE CV TE PLOTE ME FOTOGRAFI TEK KJO ADRES EMAIL.

EMAIL:citty-net@hotmail.com

cel 0692193959


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 987 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune operatore interenti

Tirane / Shqiperi


26/11/2010 3:07 pm


0692193959


Ofertat Më Të Shikuara