Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Operatore ne qender interneti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Operatore ne qender interneti
Kerkohet nje operatore (femer) per nje qender interneti me 10 kompjuterare.

Adresa “Ish parku i autobuzave”, Rr. “Babe Rexha”.

Paga dhe kushtet e punes jane te kenaqeshme dhe te negociushme.

Kontakt,

0672084371

e-mail: albert.celami@gmail.com

Cel. : 0672084371

Cel. : 0672084371


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1100 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Operatore ne qender interneti

Tirane / Shqiperi


31/10/2010 5:56 pm


0672084371


Ofertat Më Të Shikuara