Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Operatore Telefonike

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike
Kerkojme te punesojme
operatore telefonike (femra)
me aftesi te mira komunikuese ne gjuhen italiane.

Ofrojme
pagese dhe kushte shume te mira pune,
orar fleksibel duke filluar nga 6 ore ne dite
Te interesuarat mund te paraqiten cdo dite ne orarin 12.00-18.00 ne adresen e meposhtme:
Rr. Irfan Tomini, Perballe Universitetit Europian te Tiranes (afer Vasil Shanto-s). Godina 5 kateshe perbri shkolles Besnik Sykja.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1329 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi