Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time “Adult Model”

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time “Adult Model”
Kompani e huaj Ofron vend pune si part time “Adult Model”. Duam te kemi bashkepunim vetem me persona serioze dhe te perkushtuar. Pagesat variojne duke filluar nga 400-1200 euro. Vetem personat vertet te interesuar do te kene mundesine te behen pjese e agjensise tone.

Ju lutem kontaktoni ne e-mail: xmodelworld@hotmail.com

ose ne nr e telefonit 0682047166

Faleminderit…


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 696 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune part time "Adult Model"

Tirane / Shqiperi


18/10/2010 2:10 pm


0682047166


Ofertat Më Të Shikuara