Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time Agjent Marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Marketingu
Kerkohen

Agjente (Femra) Marketingu –PART TIME

Vendndodhja: Tirane – Shqiperi

Pershkrimi: Shoqeri me aktivitet ne fushen e botimeve, perkthimeve, reklamave, promovimeve dhe shtypshkrimeve ne pergjithesi, me qender ne Tirane, per nevojat e saj kerkone te punesoj Agjente Marketingu.

Detyrat/Pergjegjesite:
· Promovim ;
· Evidentimi i klienteve te rinj ne treg.
· Kontakte te vazhdueshem me klientet.
· Regjistrimi i te dhenave per subjektet si dhe porosite per shitjet.

Kualifikime/Kerkesa:
· Te jene me banim ne Tirane.
· Te kene mbaruar shkolle te mesme (kane avantazh te diplomuarit ne Marketingut ose fusha te ngjashme).
· Aftesi te mira komunikuese
· Eksperience pune e ngjashme (deri ne 2 vjet) perben avantazh.
Kerkohet foto e aplikantit me Cv e tij.

Nr i kandidateve te kerkuar: 10

Afati I fundit I aplikimit 30.11.2010

Cel. : +355682049047
E-mail: ejal.info@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 913 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi