Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time Agjent Marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Korce, ofroj vend pune part time Agjent Marketingu
Deshiron te punosh dhe ne nje kohe te shkurter te fitosh shume?

Na kontaktoni si me poshte:

+355672347998
ejal.info@gmail.com

Kandidatet e kerkuar duhet te kene kualifikimet si me poshte:
Profil ne marketing, menaxhim apo te ngjashme;
Komunikim perfekt dhe aftesi bindese;
Nese disponon automjetin e vet perben avantazh.
Pagesa eshte mbi kuotat e tregut!
Bonuse per realizim te detyres brenda afatit!

Cel. : +355672347998


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 827 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi