Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune part time Agjente Marketingu

Kontakt

Përshkrimi

Shqiperi, ofroj vend pune part time Agjente Marketingu
Joomlaplatform.com e cila meret me ndertimin e webfaqeve kerkon te punesoje agjente Marketingu!

Puna konsiston ne reklamimin e punes tone dhe ne gjetjen e klienteve.
Aplikantet duhen te kene aftesi te mira komunikuese ( preferohet zoterimi i nje gjuhe te huaj)

Te interesuarit te dergojne nje CV ne info@joomlaplatform.com


URL: Joomlaplatform.com
Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 746 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune part time Agjente Marketingu

Shqiperi


17/10/2010 4:15 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara