Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune part Time Agjente Shitje & Marketing

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time Agjente Shitje & Marketing
Revista SALON

Kerkojme 4 vajza per agjente Shitje & Marketingu!

Vajzat duhet te kene paraqitje te rregullt, te pelqyeshme dhe te kene aftesi bindese. Te kene njohuri te mira rreth Botes se Bukurise!
Dergoni CV ne Word 2003 te shoqeruara patjeter me foto!
salon-al@hotmail.com

Tel. : 044 805313

Cel. : 0692926937


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 1169 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi