Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time fundjave Balerine

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time fundjave Balerine
Club 21

Clubi me i ri ne Tirane kerkon te punesoje part-time ne fundjave 6 (gjashte) balerina (F).
Preferohet te kene eksperience dhe deshire per te punuar.
Mosha e aplikueseve duhet te jete mbi 18 vjec.
Menyra e aplikimit per kete vend pune eshte e mundur me ane te e-mail,ku duhet te dergoni nje CV me fotografi.
Mosplotesimi i njerit prej kushteve,sjell skualifikim ne perzgjedhje.
Afati i fundit i aplikimeve eshte data 18.11.2010.
Do kontaktohen vetem kandidatet e perzgjedhura per interviste.

Kontakti:
mail : club21@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 978 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi