Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time Koordinatore terreni

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time Koordinatore terreni
Kompania OFFICE.AL kerkon te punesoje koordinator/e terreni per rrethin e Tiranes.

Pergjegjesite e punes:
1. Te promovoje shitjet.
2. Te plotesoje ne menyre te plote dhe korrekte te dhenat e porisive te klientit.

Aftesi dhe kualifikime te kandidatit:
1. Te kete mbaruar shkollen e mesme. Diploma universitare perben avantazh.
2. Te kete aftesi komunikuese te mira dhe bindese.
3. Te kete eksperience ne kete fushe.
4. Gjuha angleze perben avantazh.
5. I afte per te punuar ne grup.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre me foto ne adresen elektronike :
shpresa@office.al
Pagesa e kenaqshme dhe konkuruese.
Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.
Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 827 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi