Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend pune Part Time Operator Interneti

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time Operator Interneti
Kerkohet operator per salle interneti per orarin 09:00-17:00 te interesuarit te kene njohuri te mira kompjuterike dhe te kene punuar me pare nje pune te tille. salla ndodhet ne kompleksin Vizion Plus. te intersuarit te kontaktojne nr
Cel:069 43 13 886

Tel. : +355694313886

Cel. : +355694313886


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1954 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi