Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend Pune Part Time Operatore

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time operatore
Kerkohet nje operatore(vajze) per ” INTERNET CENTER” vetem per orarin e paradites
Te interesuarit duhet te dine programet baze
Pagesa dhe kushtet e punes jane shume te mira

cel:0692072887

Cel. : cel:0692072887


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 937 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend Pune Part Time Operatore

Tirane


16/03/2010 11:00 am


0692072887


Ofertat Më Të Shikuara