Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Part Time Operatore

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time OPERATORE
KERKOHEN OPERATOR/E.
Jeni te rinj,plot me entuziazem dhe motivim qe doni te fitoni pa hequr dore nga studimet apo interesat e tjera?
Cfare prisni?
telefononi ne 0692069202 nga ora 9:00 deri ne 18:00
dergoni e-mail ne info@ids.al
ose mund te paraqiteni:
Rr”Sotir Kolea”,ne hyrje te Qyetetit Studenti prane God Nr 1
Ju Mirepresim

Cel. : +355692069202


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1125 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Part Time Operatore

Tirane


19/01/2010 11:23 am


+355692069202


Ofertat Më Të Shikuara