Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune part time shofer

25000 Lek

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time shofer
Kerkohet shofer me moshe 40-55 vjec, per transportin e femijeve ne shkolle, vajtje ne oren 8 (8 km) dhe kthim ne oren 14 (7.5 km). Dy femije e kane shtepine tek 15-kateshi dhe 2 te tjere e kane tek Zogu i Zi. Pagesa ne muaj eshte 25.000 leke, perfshi shpenzimet e makines. Rruga eshte afersisht 666 km/muaj. E shtuna pushim. Shkolla eshte afer ish Kartodromit (shkolla greke).
Te interesuarit te japin emrin, moshen, adresen e banimit, eksperiencen ne profesionin qe kerkohet, karakteristika te automjetit dhe te shprehen nese jane dakort me cmimin.
Adresa: a.kuqali@yahoo.com

Pershendetje
Alfred


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1746 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi