Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time specialist per mesimdhenie

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time specialist per mesimdhenie
QENDRA EUROPIANE E STUDIMIT KERKON TE PUNESOJE SPECIALIST PER MESIMDHENIE PART TIME NE DEGET E MEPOSHTEME;
1-ANGLISHT
2-FRENGJISHT
3-ITALISHT
4-KOMPJUTER
5-FINANCA 5
TE INTERESUARIT DUHET TE KENE KETO KARAKTERISTIKA:
1- TE KENE MBARUAR STUDIMET E LARTA NE DEGET PERKATESE NE UT
2-TE KENE EXPERIENCE NE MESIMDHENIE MBI 3 VJET
3-TE KENE AFTESI TE MIRA KOMUNIKUESE DHE MANAXHUESE NE GRUP
TE INTERESUARIT TE DERGOJNE CV- TE E TYRE ME FOTOGRAFI NE ADRESEN E MEPOSHTEME;
email; info.esc2008@gmail.com
addresa; rr.don bosko.pall tid.shk.a.ap.10
tel; 042 402 400
cel;0682041009
shenim; do te kontaktohen vetem personat qe perzgjidhen nepermjet cv-ve
-mos hezitoni te na kontaktoni-

Tel. : 042 402 400

Cel. : 068 20 41009


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 960 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune part time specialist per mesimdhenie

Tirane / Shqiperi


31/10/2010 6:02 pm


068 20 41009


Ofertat Më Të Shikuara