Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune part time

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune part time
KERKOHEN VAJZA PER PROMOCION DHE PER PREZANTIME NE ORGANIZIME TE NDRYSHME ME TE CILAT KOMPANIA JONE MERE PJESE .
VAJZAT DUHET TE PERMBUSHIN DISA KUSHTE :
TE JENE TE MOSHES 18-30 VJEC
TE JENE TE PARAQITSHME
TE JENE TE KOMUNIKUESHME
TE JENE ME BANIM NE TIRANE
PERBEN AVANTAZH NJOHJA E NJE GJUHE TE HUAJ .
PAGESA SHUME E MIRE .
KONTAKTI NR : 0672618005

Cel. : 0672618005


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1245 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune part time

Tirane / Shqiperi


05/11/2010 1:32 pm


0672618005


Ofertat Më Të Shikuara