Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Pedagoge Anglishteje

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Pedagoge Anglishteje
Qendra e Kurseve Opportunity kerkone te punesoj:
Pedagoge Anglishte:
E cila duhet te plotesoje keto karakteristika:
Te kete mbaruar Shkollen e larte per Anglishte.
Te kete eksperienc te gjate pune ne mesimdhenje.
Preferohet te jete Pedagoge ne Fakultete.
___________________________________
– Pagesa e kenaqeshme dhe shume konkuruese ne treg.
– Stafi I kualifikuar.
___________________________________
Contact:
Te interesuarat te dergojne CV-ne ne adresen e email: opportunityqs@gmail.com
Adresa: Rr Budi, Qyteti Studenti, Perballe godinave 9-10,
Mob: 00355695162258


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 802 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Pedagoge Anglishteje

Tirane / Shqiperi


22/10/2010 1:24 pm


00355695162258


Ofertat Më Të Shikuara