Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Pergjegjes Logjistike

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes Logjistike
Kerkojme te punesojme nje punonjes ne pozicionin Pergjegjes Logjistike.

Kriteret:
Mosha: 28-38 vjec
Arsimi: Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik
Te jete energjik dhe me inciative
Te kete aftesi drejtuese dhe per te punuar ne ekip
Preferohet te kete eksperience pune ne kete sektor
Te kete patente klasi B (preferohet te kete makine personale)
Njohuri shume te mira te gjuhes Italiane
Te punoje me orare te zgjatura
Paga 70.000

Te interesuarit te dergojne CV-te tek adresa e e-mail :

E-mail: info@kraco.al

Tel. : +355 42600026

Cel. : +355 42600026


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 971 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi