Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune PERGJEGJES MAGAZINE/ MAGAZINIER

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune PERGJEGJES MAGAZINE/ MAGAZINIER
Tetor 22, 2010
POZICIONI VAKANT: Magazinier
Permbledhja e Pozicionit
Objektivi kryesor i nje mbikqyresi magazine eshte qe te kontrolloje te gjitha produktet qe hyjne dhe dalin ne hapesiren qe ka nen pergjegjesi.
Funksionet thelbesore te punes
· Kujdesi per mirembajtjen e magazines
· Mbikqyrja e nje grupi ndihmesish te magazines
· Kontroll per sasine dhe cilesine e te gjithave produkteve qe hyjne dhe dalin
· Berja sistematike e inventareve per te gjithe sektoret e magazines
· Kujdesi per te gjitha te mirat e paluajtshme te vendosura ne hapesiren qe ka nen pergjegjesi
Kerkesat
· Mosha: 30 – 50 vjec
· Gjuhet e folura: Shqip, Anglisht
· Njohuri te mira mbi kompiuterin
· Universiti
Tel. : +355 4 2380 002


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1034 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune PERGJEGJES MAGAZINE/ MAGAZINIER

Tirane / Shqiperi


23/10/2010 8:19 am


+355 4 2380 002


Ofertat Më Të Shikuara