Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Pergjegjes Shitjes Delta sh.a

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes shitjesh
delta sh.a shpall vende te reja pune:

Kompania delta eshte ne rritje te vazhdueshme dhe zgjerim te pikave te saja te shitjes,
Per kete kerkon staf te ri dhe me eksperience,qe kane ambicje te zhvillohen prefsionalisht
dhe qe dine te marrin pergjegjesi.Ju keni rastin te beheni pjese e ekipeve tona profesionale
dhe te beheni pjese e nje kompanie me nje eksperience 14 vjecare.
Pozicionet ku mund te aplikoni jane:

Pergjegjes shitjesh.
Kriteret e domosdoshme per aplikim jane:

1. Te kete mbaruar arsimin e larte,preferohet Administrim Biznesi.
2. Aftesi shume te mira komunikuse,drejtuese dhe instikt komercial.
3. Gatishmeri per pune ne ekip,nen presion dhe te vleresuar ne baze te rezultateve.
4. Personalitet energjik me aftesi te shkelqyera organizative.
5. Te planifikoje,manaxhoje dhe te permbushe planin e shitjes per grupe te caktuar te produkteve,
dhe sherbimeve qe ofrohen nga kompania.
6. Te kete njohuri te thella per produktet dhe sherbimet qe ofrohen,duke u trajnuar vazhdimisht.
7. Te gjeneroje shanse te reja per shitje permes humultimit te tregut dhe marketingut.
8. Te njohe dhe te komunikoje shkelqyeshem me klientet.
9. Te manaxhoje me projekte ne fazat e parashitjes si dhe ne faza te tjera sipas nevoje duke kordinuar me bashkepunetoret.
10. Kryen kerkime dhe analizon konkurrencen per te patur mundesite e tregut.

Te interesuarit te paraqesin CV e tyre te shoqeruara me foto ne adresen e –mail si me poshte:
delta.albania@gmail.com

Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te njoftohen per interviste prane zyrave te kompanise.

Mundesia per Karriere
Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1784 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi