Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Pergjegjese e Burimeve Njerezore

Kontakt

Përshkrimi

Aluflor Construction Group, nje kompani qe operon ne fushen e prodhimit dhe montimit te fasadave me materiale te kompanive shume prestigjoze ne kete fushe, kerkon te punesoje nje Pergjegjese ne Departamentin e Burimeve Njerezore.

Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere:

* Te kete perfunduar arsimin e larte, preferohet dega e psikologjise.
* Duhet te kete eksperience pune ne kete profesion, preferohet jashte Shqiperise.
* Te kete eksperience ne ndertim strukturash, rregulloresh dhe ne drejtimin dhe administrimin e personelit.
* Duhet te jete kerkuese, e vendosur, me parime te qarta ne lidhje me disiplinen, besnikerine.
* Te kete format te qarte per punen.

Te interesuarit duhet te dergojne CV me fotografi ne adresen eneida_burimetnjerezore.aluflor@yahoo.com

Kontakt:

Tel. : 05 265 115

Cel. : 0682011215


URL: Ska
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1097 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi