Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune PËRKTHYES/E, REDAKTOR/E

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune PËRKTHYES/E, REDAKTOR/E
Kompania “UNISON”, e specializuar ne fushën e përkthimeve të filmave dhe dokumentarëve ofron vende pune per perkthyes, redaktor dhe titrues te kualifikuar (!) dhe me pervoje ne filma, seriale dhe dokumentare, me vazhdimesi afatgjate pune dhe pagese te kenaqshme.Vetem Full Time !!!

Puna ofrohet nga Kanalet Televizive prestigjoze Fox,National Geographic Channel,Travel Channel,Discovery Networks.

Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:
Njohuri perfekte të gjuhës angleze
Njohuri perfekte të gramatikës në gjuhën shqipe
Korrektësi
Aplikuesit duhet te kene punuar me pare ne fushen e perkthimit te filmit dhe serialit dhe te kene nje eksperience te pakten 10 mujore.

Vetem CV e ketyre aplikuesve do te merren ne konsiderate per kontaktim.

Aplikuesve qe do te kontaktohen mund t’u kerkohet nje prove pune.

Personat e interesuar, mund të dërgojnë CV në adresën e e-mailit: yunna@unison.al.

Lutemi, të aplikojnë VETEM personat që përmbushin 4 kriteret e sipërpërmendura.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 4112 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune PËRKTHYES/E, REDAKTOR/E

Tirane / Shqiperi


10/11/2010 3:53 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara