Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Postier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Postier
E ardhmja është ABCom

Albanian Broadband Communication (ABCom Shpk) ofon mundësi të barabarta punësimi për të gjithë individët e kualifikuar bazuar në eksperiencën dhe aftësitë e tyre. ABCom Shpk është një prej të parëve Sigurues të Shërbimit të Internetit në Shqipëri. Prezenca në treg për më shumë se 10 vjet ka bërë që tashmë ABCom të luajë një rol të rëndësishëm në dhënien e shërbimeve të telekomunikacionit për biznes dhe individë. Në kuadër të zgjerimit të prezencës së saj në Shqipëri, kompania kërkon të rinj me eksperiencë për pozicionin “Postier”.

Detyrat kryesore dhe përgjegjësitë:
-Tërheqja dhe dërgimi i dokumentacionit bankar.
-Dërgesat e dokumentacionit zyrtar
-Marrëdhënia me postën

Profili:
-Njohje e mirë e Tiranës
-Leje drejtimi
-Përgjegjshmëri e lartë
-Aftësi të mira komunikuese

Kjo mund të jetë mundësia juaj.

Aplikantët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre ose të plotesojnë formularin e aplikimit tek
abcomhr@abcom.al
Rruga : Dëshmorët e 4 shkurtit, Kompleksi “Green Park”, Kulla 2, Kati V, Tiranë
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1139 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Postier

Tirane


03/03/2010 10:23 am


ska


Ofertat Më Të Shikuara