Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Programist(e) SENIOR Lab13 Albania

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Programist(e) SENIOR
Lab13 Albania
Lider ne zhvillimin e aplikimeve web per tregun shqiptar dhe ate Europian,

kerkon te punesoje:

Programist SENIOR PHP

KUSHTE PER KANDIDATET

-Te kene mbaruar arsimin e larte profil Informatik.
-Te kene eksperience ne nje prej profileve te mesiperme Minimumi 1 VIT.
-Te njohin gjuhen Angleze shume mire.
-Te jene persona pa probleme/preokupime/komplekse me disponibiletet fulltime.
-Te jene te komunikueshem dhe te afte per te punuar ne GRUP

Ne ju ofrojme:
Paga te kenaqshme dhe ambjente shume te mira pune.

Te interesuarit te dergojne CV ne:

lejdi.koci@lab13.it

Faleminderit.


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 935 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Programist(e) SENIOR Lab13 Albania

Tirane / Shqiperi


12/11/2010 12:55 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara