Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Punonjes Krahu

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Punonjes Krahu
EI GROUP SH.p.k ESHTE NJE KOMPANI E CILA OFRON SHERBIM NE FUSHEN E TELEKOMUNIKACIONIT, INFRASTRUKTURES, PROJEKTIMIT, ZBATIMIT DHE KONSULENCES NE SHQIPERI.

EI GROUP SHPALL VENDE VAKANTE PER PUNE:

PUNONJES KRAHU ME EKSPERIENCE (DY PUNONJES)
PUNONJES ME EKSPERIENCE TE MEPARSHME PER SHTRIRJEN E FIBRAVE OPTIKE (DY PUNONJES)
KANDIDATET E SUKSESHEM DUHET TE PLOTESOJNE KETO KERKESA:
TE KENE EKSPERIENCE
TE JENE TE MOTIVUAR
TE JENE FLEKSIBEL DHE TE DISPONUESHEM PER ORARIN E PUNES
KONTAKTONI: +355 47 20 11 00
hr.eigroupalbania@gmail.com
Adresa: “Bulevardi Blu”; No.68/1; Kamez, Tirane


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1147 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi