Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune punonjese ne angjensi

Kontakt

Përshkrimi

Fier, ofroj vend pune punonjese ne angjensi
Përshkrimi i postit te punës: Asistente Zyre

Kërkesa profesionale:
Te interesuarit duhet te plotesojne kerkesat e meposhtme:
• Aftësi shumë të mira komunikimi (drejtpërdrejt, në telefon, email, etj).
• aftësi organizative dhe menaxhuese
• zotërim të mirë të programeve të kompjuterit

Tel. : +35534230303

Cel. : +355682137243
turi.b@fieri.com


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1038 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune punonjese ne angjensi

Fier / Shqiperi


21/11/2010 5:16 pm


+35534230303


Ofertat Më Të Shikuara