Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Recepsioniste

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste
Kompania “Univers Reklama” Shpk., kerkon te punesoje Recepsioniste&As/Account Manager.

Kandidatja duhet te permbushe keto kritere:

1 – Te zoteroje sh. mire gjuhen angleze (folur & shkruar).

2 – Te jete temperament dinamik.

3 – Te kete vullnet dhe deshire te qarte per te mesuar dhe qene ne korrent me zhvillimet e Kompanise, per te qene ne gjendje, per dhenien e informacionit qe kerkohet ne çdo rast.

4 – Te kete kulture komunikimi dhe aftesi te te punuarit ne grup.

4 – Kandidatja te sjelle me vete cv-në.

Zyra e Burimeve Njerezore.

Tel. : 047800200&04780020


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1210 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Recepsioniste

Tirane / Shqiperi


12/11/2010 12:57 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara