Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Recepsioniste

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste
Hotel Theranda, prane Bllokut, kerkon te punesoje, Recepsioniste part-time. Ambjent i kendshem pune ku mund te zhvillosh aftesite tuaja komunikuese dhe te ndjeheni e vleresuar.
Te interesuarit duhet te dergojne nje CV me fotografi dhe te njohin shume mire anglisht dhe italisht, si dhe te kene njohuri te mira te programeve baze kompjuterike word, excel, outlook express.

Na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose tek manager@therandahotel.com

Tel. : 04 2 273766

Cel. : 069 20 51 531


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1156 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Recepsioniste

Tirane / Shqiperi


09/11/2010 3:56 pm


069 20 51 531


Ofertat Më Të Shikuara