Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Redaktore -Marketingu

Euro

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Redaktore -Marketingu
Deshiron te punosh dhe te fitosh shume?

Na kontaktoni si me poshte, duke derguar edhe nje CV ne e-mailin e meposhtem:

+355672347998
ejal.info@gmail.com

Kandidatet e kerkuar duhet te kene kualifikimet si me poshte:
Profil ne marketing, menaxhim apo te ngjashme;
Kualifikimi jashte shtetit perben prioritet;
Njohje shume e mire e gjuhes shqipe, ne te folur dhe ne te shkruar;
Njohje perfekte e gjuhes angleze. Gjuha italiane perben avantazh.
Pagesa eshte mbi kuotat e tregut!

Cel. : +355672347998


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 896 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Redaktore -Marketingu

Tirane / Shqiperi


27/10/2010 4:50 pm


+355672347998


Ofertat Më Të Shikuara