Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Saldator&shofer i klasit te trete

Kontakt

Përshkrimi

Univers Reklama sh.p.k., ofron vende pune per:

1-Punetore te specializuar per: Saldime, kthim hekuri, te gjithe, me patente te klasit te trete.

2- Punetor i specializuar ne logim (veshje) automjetesh (ngjitje-adeziv).

Kritere:

* kandidatet duhet te kene pervoje pune, ne keto profile, jo me pak se tre vjet.

* te jene te gatshem per te kryer edhe procese te tjera pune ne repart, sipas nevojave dhe planifikimit te punes.

* te jene te afte te zbatojne disiplinen dhe etiken e kompanise.

* te jene bashkepunues dhe jo (tipa) konfliktuoze.

Cel. : 0672070794


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 1660 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Saldator&shofer i klasit te trete

Tirane / Albania


04/12/2009 2:45 pm


0672070794


Ofertat Më Të Shikuara