Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Sekretare

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Sekretare
Autoshkolla Auto-Center kerkon te punesoje sekretare(edhe pa eksperience ).
Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:

1.Te kete mbaruar ose vazhdon juridikun
2.Te zoteroje gjuhen angleze ose franceze
4.Te zoteroje programet baze te paketes se integruar M.Office
5.Te perdore paisjet e zyres(fotokopje,fax,scaner,printer)
6.Te jete e paraqitshme,korrekte,e sjellshme,e komunikueshme
7.Te kete aftesi Drejtimi dhe Menaxhimi
8.Fleksibel per oraret e punes

Te interesuarat te paraqesin nje cv me fotografi si dhe dokumentacionin provues per sa kerkohet ne njoftim.

Adresa: 100 metra,prane Drejtorise se Pergjithshme e Kesh-it,Vasil Shanto

Cel. : 069 20 66 712


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1129 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi