Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Shites*e

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune SHITES/E
Kompania ABA TRADE e cila se shpejti do te hape te parin Department Store ne Tirane kerkon te punesoje:

SHITES/E qe te plotesoje kerkesat e meposhtme:

* preferohet qe kandidati te jete femer
* te kete arsim te mesem/ te larte
* te kete eksperience ne kete fushe
* te jete i/e komunikueshme, bashkepunues
* perparesi do tu jepet kandidateve me njohuri te gjuhes angleze dhe italiane

Kandidatet e interesuar te dergojne nje CV dhe nje kopje te defteses se shkolles qe kane kryer ne e-mailin aba.trade@hotmail.com. Vetem kandidatet qe plotesojne kushtet do te kontaktohen.

ABA Business Center Tower
Rruga Papa Gjon Pali II


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1428 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi