Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Shitese
Kerkoj Shitese me kohe te plote:

Te kete pervoje pune si shitese mbi 1 vit
Te jete e perkushtuar, dhe korrekte
Te kete aftesi komunikimi dhe bindese
Te kete mundesi te punoj me turne
Te jete fleksibel dhe kreative
Personat qe kane pervoje ne kete fushe kane avantazhe dhe mund te dergojne CV-ne e tyre tek adresa e meposhtme e e-mail-it.

Adresa: Dyqan (VESHJESH) IRONIC, ETC, Tirane.
E-mail:roland25_5@hotmail.com

Cel. : 0694060152


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 981 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Shitese

Tirane / Shqiperi


21/10/2010 4:24 am


0694060152


Ofertat Më Të Shikuara