Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune shites/e

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune shites/e
Argjendari GJIKONDI,

Kerkojme shitese ose shites te moshes deri 30-vjec.Preferohet te dije mire Anglishten dhe Italishten.Dyqani ndodhet ne aeroport. Orari i punes eshte turni pare 3 i mengjesit me 11 paradite turni i dyte 11 paradite me 7 mbasdite.Te interesuarit mund te dergojne nje cv ne adresen agron_gjikondi@yahoo.com Per me teper informacion mund te kontaktoni dhe ne numrat e telefonit 2235349 /0684027331

Ju mirpresim,

Tel. : 2235349

Cel. : 0684027331


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 911 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune shites/e

Tirane / Shqiperi


29/10/2010 4:50 am


0684027331


Ofertat Më Të Shikuara