Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune shitese
Cosmetics & Beauty Venue, distributore ekskluzive e produkteve te njohura te komzetike ne vend kerkon te punesoje vajza si me poshte:

– 2 vajza per distribucion/shitje ne terren te produkteve kozmetike me pervoje te meparshme ne kete fushe
– 1 vajze per shitese me eksperience ne fushen e kozmetikes ne dyqanin e kompanise

Ju lutem kontaktoni vetem nese keni eksperience te meparshme dhe kontaktoni ne numrin e telefonit: TeL: 2426452


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1046 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune shitese

Tirane / Shqiperi


02/11/2010 7:26 am


2426452


Ofertat Më Të Shikuara