Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Shitese
Jupiter Computer Systems kërkon të punësojë një punonjëse për dyqanin e ri tek komuna e Parisit.

Kandidatja kërkohet të plotësojë kriteret e mëposhtme:

Të jetë e moshës 18-30 vjeçe.
Mundësisht të vazhdojë ose të ketë mbaruar një nga fakultetet e Teknologjisë së Informacionit ose Informatikës.
Mundësisht të kete njohuri të komponenteve, periferikeve dhe kompjuterave.
Të ketë njohuri të mira të paketës Office 2003 dhe Office 2007.
Të jetë e paraqitshme dhe e komunikueshme.

Kandidatja duhet te dërgojë me Email CV me foto tek adresa: gj.hajdari@jupiter.al

Faleminderit,


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 864 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi