Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Shitese

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Shitese
Ofrohet nje vend pune si shitese.
Adresa: City Park Albania

Kantidatet duhet te zoterojne shume mire Anglishten ( e folur, e shkruar)
Te kene deshire per te punuar ne grup dhe ne menyre individuale.
Te kene mbaruar shkollen e larte ose te mesme , te jene mbi 22 vjec.
Te kene eksperince pune te ngjashme ( te cilat duhet duhet te jene te renditura ne menyre kronologjike ne Cv ) dhe mundesisht te jene te shoqeruara me letra rekomandimi nga punedhenesit e meparshem.

Cv duhet te jete e shoqeruar nga nje foto.

Email: rexhagold@hotmail.com.
tel:00355694080572


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1227 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi